Sala Bankietowa

Sala Bankietowa Faktoria

Sala Bankietowa Faktoria znajduje się w miejscowości Słopnice. Posiada dwie odrębne strefy biesiadną oraz taneczną z parkietem i sceną. Dzięki podziałowi sali na dwie strefy zyskaliśmy komfort swobodnej rozmowy przy stołach podczas gdy na scenie gra orkiestra lub Dj. W części tanecznej ustawione są wygodne eleganckie sofy, dodające charakteru wnętrzu, rozumiemy potrzebę krótkiego odpoczynku. To tutaj mają Państwo możliwość skorzystania z rzutnika multimedialnego, na którym mogą być wyświetlane podziękowania dla rodziców, prezentacje, filmy oraz zdjęcia.
Lokal posiada nowoczesny system klimatyzacji i wentylacji co znacząco wpływa na komfort gości. Dzięki profesjonalnemu nagłośnieniu uzyskaliśmy bardzo dobrą akustykę.
Urządzając nasz Dom Weselny postawiliśmy na ponadczasową klasykę. Klasyczne obrusy i elegancka zastawa świetnie wpisują się w wiodący w tym sezonie styl glamour.  Zadbaliśmy o unikalny wystrój Sali Bankietowej tak by pasowała do stylistyki organizowanych u nas przyjęć, na stołach zawsze znajdziecie świeże kwiaty. Podłużne stoły ustawione są tak aby na sali było przestronnie, nad każdym znajduje się ciąg lamp zapewniając nowoczesne i klimatyczne oświetlenie, dodające wyjątkowego charakteru sali bankietowej. Zadbaliśmy również o spójnie wyglądające i bardzo wygodne krzesła glamour w modnym szarym kolorze. Na sali jadalnej znajduje się bar, z którego mogą skorzystać barmani. Posiadamy odrębne pomieszczenie przeznaczone na szatnię, przede wszystkim stawiamy na komfort Waszych gości. Czysta forma i wyrafinowana elegancja sprawią, że Wasi goście będą wspominać te niezapominanie chwile przez długie lata.
Zaletą naszej sali Faktoria jest jej lokalizacja, z dala od ulicznego zgiełku. Swobodnie można wyjść na zewnątrz i relaksować się na świeżym powietrzu. Przed lokalem znajduje się przestronny monitorowany parking na wyłączność gości.
Kuchnia to nasz najważniejszy atut, wykwalifikowany zespół kucharzy oraz kelnerów zadbają o to aby nasze potrawy rozpieszczały podniebienia gości. Autorskie dania szefa kuchni charakteryzują się ciekawymi połączeniami smakowymi i nowoczesnym wykorzystaniem lokalnych produktów. Posiadamy bazę sprawdzonych dostawców, współpracujemy z fantastycznymi cukiernikami. Dbamy o to by jakość zawsze była na pierwszym miejscu.
Wesele last minut, nie czekaj, rezerwuj naszą Salę. Chętnie pomożemy skompletować całą obsługę. Posiadamy bazę fantastycznych ludzi, którą chętnie się podzielimy. Zaufaj nam i nie zwlekaj z decyzją, na prawdę warto.
Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie. Menu każdego przyjęcia oraz wystrój jest ustalany indywidualnie.

Bożena Kaim

tel. 888 882 544